Prijzen vergelijken
NL
Kalanggaman Island

Plan je bezoek

Plan je bezoek

Leer hoe je het eiland bereikt vanuit Palompon of Malapascua. Bekijk wat je moet inpakken en lees de lokale regels.

Kalanggaman Island

Kalanggaman Island, Palompon, Leyte

GPS 11.1145, 124.2509

Open routebeschrijving

Hoe er te komen

Om het eiland te bereiken is een boot nodig vanuit Leyte of Cebu.

HoeTijdKostenOpmerkingen
Boot: pompboot van Palompon Tourism Office naar Kalanggaman1 uur4,500 PHP voor maximaal 20 personenJe moet je eerst registreren bij het toerismekantoor; boten worden privé of gedeeld gehuurd.
Tour: gedeelde dagtocht vanuit Malapascua Island (Cebu)1.5 - 2 uur per richtingca. 800 - 1,200 PHP voor de boot + 1,000 PHP milieutoeslagVertrekt rond 9 AM en keert terug voor 4 PM; meestal inclusief lunch.
Bus: Van/Bus vanuit Tacloban City naar Palompon3,5 uurca. 154 PHPVanaf de Duptours- of Van Vans-terminal in Tacloban.
Boot: Fastcraft van Cebu naar Ormoc City3 uurca. 1,400 PHPNeem vanaf Ormoc een rit van 1.5 uur met een van (150 PHP) naar Palompon.

Wanneer te gaan

  1. J
  2. F
  3. M
  4. A
  5. M
  6. J
  7. J
  8. A
  9. S
  10. O
  11. N
  12. D

RustigMatigDrukPiek

De beste maanden om te bezoeken zijn maart, april en mei. Het droge zomerseizoen zorgt voor kalmere wateren. De lange oostelijke zandbank is in deze tijd van het jaar het best zichtbaar.

Wat mee te nemen

Je vinkjes worden alleen in deze browser opgeslagen.

Kalanggaman Island

Je moet je registreren bij het Toerismekantoor van Palompon voordat je aan boord van een boot gaat.

De capaciteit is beperkt tot 500 bezoekers per dag.

Hoe de dag verloopt

Volg een eenvoudige tijdlijn om het meeste uit je dag te halen.

Een excursie van een hele dag met privévervoer en gedeelde boten.

  1. Vertrek uit Cebu

    Een privéauto haalt je op bij je hotel in Cebu City of Mactan.

  2. Aankomst in Maya Port

    Transfer naar een boot richting Malapascua Island.

  3. Vertrek naar Kalanggaman

    Stap aan boord van de gedeelde joinerboot. De reistijd is 1.5 tot 2 uur.

  4. Aankomst en ontdekken

    Wandel over de lange oostelijke zandbank. Zwem niet bij de punt.

  5. Lunch

    Eet je lunchpakket of de maaltijd die bij je tour is inbegrepen.

  6. Terugreis

    Stap aan boord van de boot terug naar Malapascua en keer daarna terug naar Cebu City.

Belangrijke regels en paklijst

Je kunt geen eten of drinkwater kopen op het eiland. Je moet alles meenemen wat je die dag nodig hebt. Lees Inpaklijst voor een volledige checklist. Essentiële items zijn onder andere rifveilige zonnebrandcrème, een powerbank en vuilniszakken.

Zeep, shampoo en wasmiddelen zijn streng verboden om het zeeleven te beschermen. Het eiland handhaaft een Leave No Trace-beleid. Zwemmen bij de punt van de oostelijke zandbank is verboden vanwege sterke ripstromen.

Makkelijkste manier om het te doen

Lachende vrouw in bikini in helder ondiep water bij Kalanggaman Island

Dagtochtpakket naar Kalanggaman Island vanuit Cebu City of Mactan

17 h 3.0 (6)

  • Lunch op de boot bij Kalanggaman Island
  • Gedeelde boot naar Kalanggaman Island
  • Toegangsprijs voor het eiland (extra P850 per persoon voor buitenlanders)
  • Retour boottransfer van Maya Port naar Malapascua Island (gedeeld)

Vanaf$135per persoon

Annuleringsvoorwaarden verschillen per platform en aanbieder. Controleer ze voordat je betaalt.

Vragen over de planning

Zijn er toiletten op Kalanggaman Island?

Ja, er zijn eenvoudige openbare toiletten en wasgelegenheden. Je moet je eigen toiletartikelen meenemen. Zepen en shampoos zijn niet toegestaan.

Hoeveel kost het huren van een cottage?

Eenvoudige openluchtcottages kosten tussen 375 PHP en 1,000 PHP, afhankelijk van de grootte. Je boekt ze bij het toerismekantoor in Palompon.

Moet ik van tevoren boeken?

Ja. De overheid beperkt het aantal bezoekers tot 500 per dag. Vooraf boeken wordt sterk aanbevolen.

dagtour vanuit Cebuvanaf $135 op Viator
Bekijk data